Ania, (dolnośląskie)
Ostatnie logowanie: 20-02-2012 20:19Mój opis, wymarzony partner, partnerka O mnie: Jestem kobieta ciepla ze zdrowym podejsciem do zycia i ludziSkromna z szerokimi zainteresowaniami.Aktywna w zyciu i pelna entuzjazmu.
Kogo szukam: Odpowiedzialny i uczciwy.Zrownowazony emocjonalnie,spokojny,pragnacy jesien zycia przezyc radosnie i spokojnie
Pozostałe informacje dostępne po zalogowaniu.
Dołącz do nas i znajdź swoją drugą połowę. Rejestracja oraz korzystanie z wszystkich funkcji serwisu jest całkowicie
darmowe.
Zarejestruj się już dziś, zobacz jakie to proste. Rejestracja daje Ci możliwość korzystania ze wszystkich funkcji serwisu:
- możliwość przeglądania wszystkich profili,
- informacje o najnowszych zdjęciach użytkowników,
- tworzenie własnej galerii zdjęć nawet do 5MB,
- możliwość kontaktu z każdym zarejestrowanym użytkownikiem za pomocą wewnętrznej poczty serwisu lub korzystając z dostępnych danych kontaktowych,
- profesjonalną i szybką pomoc techniczną.